Home
Board of Directors
Curler of the Year
Events
Leagues
Links
News
Registration
Roster Book
Spares
Sponsors
ECC
Administration

Quality Erectors

Men's Master's Bonspiel
January 8-11, 2019

Event Schedule   Draw Schedule   Show Teams   Bonspiel Home

Teams
Aaberg
Allan
Angrove
Auger
Begg
Beggs
Bombezin
Bowman
Campbell
Canning
Convey
D. Davies
Danderfer
DeBeck
Field
Fraser
Garraway
Grosset
Hadden
Irwin
Jarzebiak
Johnson
L. Davies
McLeod
Miller
Morin
Moss
Orton
Pope
Silver
Thesen
Tomlinson
TeamSkipThirdSecondLead
Aaberg
    Out From B Event
Brian
Aaberg
Bruce
Morrison
Murray
Elliott
Chet
Masse
Allan
    B Event Winner
Don
Allan
Phil
Marsh
Neil
Campbell
Chuck
Palmer
Angrove
    C Event Winner
Mike
Androve
Don
Leckie
Paul
Addison
John
Coyne
Auger
    Out From C Event
Gerry
Auger
Bill
Gordon
Lennie
Hanischuk
Maurice
Auger
Begg
    Out From B Event
Jim
Begg
George
VanWensen
Lee
York
Grant
Gainer
Beggs
    Out From A Event
Mike
Pedneault
Murray
Walker
Mark
Leach
Steve
Beggs
Bombezin
    Out From A Event
Georges
Bombezin



Bowman
    A Event Winner
Lynn
Wilson
Jack
Bowman
Brian
Copeland
Ron
Sera
Campbell
    Out From C Event
Jack
Campbell
Ken
Wigbers
Dan
Eakins
Bob
Powell
Canning
    Out From B Event
Glen
Canning
Dave
Bolster
Gerry
Lutz
Brian
Hardy
Convey
    Out From D Event
Paul
Convey
Tom
Dheenshaw
Malcolm
Parslow
Jim
Clarke
D. Davies
    Out From C Event
Chuck
Coell
Colin
Robertson
Michael
Bryan
Dave
Davies
Danderfer
    Out From A Event
Ronald
Danderfer
Paul
Malnarich
Barry
Turner
Dave
Byers
DeBeck
    Out From D Event
Sandy
Stewart
Ray
Holman
Al
Smith
Mike
Debeck
Field
    Out From D Event
Ray
Field
Foster
Rose
Tom
Henderson
Tom
Child
Fraser
    Out From B Event
Stu
Fraser
Keith
Newhouse
Ron
Akehurst
Skip
Charlton
Garraway
    Playing A Event
Lyle
Garraway



Grosset
    Out From D Event
Richard
Grosset
Ian
Forbes

Herb
Sharpe
Hadden
    Out From D Event
Terry
Walker
Randy
Tonks
Dave
Lachmund
Bill
Haden
Irwin
    Out From A Event
Gordon
Irwin
Clay
Bottrell
Dave
Green
Peter
Weston
Jarzebiak
    Out From B Event
Andy
Jarzebiak
Wayne
Mcfarlane
Al
Thomson
Quenton
Lehmann
Johnson
    Out From C Event
Roy
Johnson



L. Davies
    Out From D Event
Lei
Davies
Toni
Tomlinson
Charlene
Tufford
Carol
Labella
McLeod
    B Event Winner
Randy
Mcleod
Jim
Bangle
Garry
Lindell
Steve
Neil
Miller
    Out From C Event
Alex
Miller
Rob
Gage
Rhys
Harrison
Ian
Hay
Morin
    Playing A Event
John
Errington
Al
Teasdale
David
Giles
Brian
Morin
Moss
    D Event Winner
Don
Moss
Len
Chilibeck
Ted
Eby
Al
Hood
Orton
    Out From D Event
Al
Orton
Gord
Barefoot
Dave
Hodgins
Gary
Robertson
Pope
    Out From C Event
Robert
Pope
Arnold
Van Klaveren
Chuck
Williams
Barry
Sparks
Silver
    Out From B Event
Wayne
Silver
Mike
Toller
George
Marcyniuk
Toby
Barr
Thesen
    Out From C Event
Cliff
Thesen
Ed
White
Doug
Riehl
Deen
Weins
Tomlinson
    Out From A Event
Keith
Tomlinson
Larry
Krawchuk
Ira
Pratt
Mark
Stefanson
January 19, 2019