Esquimalt Ladies Bonspiel
November 2-4, 2018

Event Schedule   Draw Schedule   Show Teams   Bonspiel Home

View Other Events:
A-Event | B-Event | C-Event
                     
                     
 A1 - Stephanie DenOtter
                   
Fri 6:00pm - Ice 1
  Joyce Adams
               
 A2 - Helene Gaffney
               
 
Sat 8:30am - Ice 3
  Helene Gaffney
           
 A3 - Joyce Adams
               
Fri 6:00pm - Ice 2
  Darlene Warburton
           
 A4 - Mhairi MacDonnell
             
     
Sat 1:00pm - Ice 5
  Joyce Adams
       
 A5 - Gail Snelling
               
Fri 6:00pm - Ice 3
  Marilyn Sutton
           
 A6 - Marilyn Sutton
           
 
Sat 8:30am - Ice 4
  Marilyn Sutton
       
 A7 - Rhonda Stoner
   
 
         
Fri 6:00pm - Ice 4
  Mhairi MacDonnell
           
 A8 - Mary Anne Erickson
             
                 
           
Sun 9:00am - Ice 5
  Sophie Brissette
   
                 
 A9 - Darlene Warburton
               
Fri 6:00pm - Ice 5
  Mary Anne Erickson
           
 A10 - Toni Tomlinson
           
 
Sat 8:30am - Ice 5
  Sheila Taylor
       
 A11 - Sophie Brissette
           
Fri 8:30pm - Ice 1
  Stephanie DenOtter
       
 A12 - Lynanne Smith
         
     
Sat 3:15pm - Ice 4
  Lynn Fedoruk
   
 A13 - Lynn Fedoruk
       
 
     
Fri 8:30pm - Ice 2
  Danielle Shaughnessy
           
 A14 - Sabrina Flint
           
 
Sat 10:45am - Ice 4
  Sophie Brissette
       
 A15 - Sheila Taylor
   
 
         
Fri 8:30pm - Ice 3
  Sabrina Flint
           
 A16 - Danielle Shaughnessy
             
                 
               
  Sabrina Flint
 
                 
 A17 - Lorna Taylor
             
 
             
 
Fri 8:30pm - Ice 4
  Elizabeth Bowles
         
 
             
 A18 - Elizabeth Bowles
         
 
           
 
     
Sat 10:45am - Ice 5
  Marilyn Sutton
     
 
             
 A19 - Nancy Campbell
         
 
         
 
 
Fri 8:30pm - Ice 5
  Sophie Brissette
     
 
           
 A20 - Chris Shepherd
         
 
           
               
           
Sun 11:30am - Ice 1
 
 
                   
 
                 
 A21 - Toni Tomlinson
             
 
             
 
Sat 8:30am - Ice 1
  Joyce Adams
         
 
             
 A22 - Rhonda Stoner
         
 
           
     
Sat 1:00pm - Ice 1
  Chris Shepherd
     
 
                 
 A23 - Helene Gaffney
             
 
             
 
Sat 8:30am - Ice 2
  Mary Anne Erickson
         
 
               
 A24 - Gail Snelling